OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na IV Niedzielę Wielkanocną, 21-szy kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj w Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień o Powołania.

2. Dzisiaj w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 miesięczne spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

3. We wtorek przypada św. Jerzego oraz uroczystość św. Wojciecha bp i m. głównego Patrona Polski; w środę - Aleksandra; w czw. - święto św. Marka Ew. i Jarosława; w piątek - Marzeny; w sob. - św. Teofila. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia. Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

4. Stałe nabożeństwa w tygodniu: w środę Nowenna do M.B.N.Pomocy; w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia a w sob. Nabożeństwo do M.B.Trzebiatowskiej.

5. We wtorek o godz. 16.00 miesięczne, formacyjne spotkanie dla kandydatów do saki-, bierzmowania. Zapraszamy także rodziców i wychowawców.

6. Spotkanie dla panów ze Służby- Sanktuaryjnej w środę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

7. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela” będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnienia wiary.

8. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium - serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal